Excalibur ailesine yeni üye: G780

 Excalibur ailesine yeni üye: G780
Okunuyor Excalibur ailesine yeni üye: G780

Yüksek performansa ve sürate sahip olmak isteyen oyun tutkunları, mimarlar, dizayncılar ve öğrenciler için özel olarak tasarlanan Excalibur G780, ailenin en geniş ekranlı üyesi. İnce çerçeveli ekranı, Intel 10.Nesil işlemcisi, güçlü ekran kartı seçenekleri ve soğutma tahlili teknolojisiyle ön plana çıkan G780, yüksek performans arayan kullanıcılara yüzlerce farklı konfigürasyon seçeneği sunuyor.

Excalibur ailesine yeni üye: G780

Taşınabilir tasarımı ile oyun ve performans dünyasına yeni bir tecrübe sunmayı hedefleyen Excalibur G780; 17” 300 NIT ve 144Hz ekranı, Intel 10. Kuşak Core işlemcisi, RGB Klavyesi, 8mm’lik ince çerçevesi, en yeni NVIDIA RTX ekran kartları ile kullanıcılara yüksek ekran tecrübesi sunuyor. Farklı kullanım alanlarına ve gereksinimlere nazaran varlıklı konfigürasyon seçenekleri bulunan yeni Excalibur G780, oyun ve performans dünyasında eşsiz tecrübe vadediyor.

Tasarım, grafik, oyun, eğitim performansını dizüstü bilgisayarında deneyimlemek için tasarlanan Excalibur G780, 17” ekranı ve 8mm’lik ince çerçevesiyle kullanıcılara güçlü bir performans sunuyor. 144 Hz yenileme suratı, 300 NIT parlaklık sunan G780, NVIDIA’nın Turing gereksinime nazaran ekran kartı opsiyonları sunuyor. 3 farklı ekran kartı ile NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçebilir, 6GB’a kadar artan harici ekran kartı belleği ile performans avantajı elde edeceksiniz.

Yalnızca RTX ekran kartlarının sahip olduğu ışın izleme teknolojisi sayesinde yüzde 40 daha net ve akıcı manzaralar elde ederken, “Deep Learning Harika Sampling” ve “Advanced Shading” teknolojisi ile de her ayrıntıya hakim olma avantajı sunar.


Soğutma sistemi ve irtibat suratı:

Çizim programlarını kullanırken yahut rekabet oyunları oynarken işlemcinin, ekran kartının ve tüm sistemin serin kalması bilgisayarın performansı için değerlidir. Bilgisayarınızın tesirli bir soğutma tahlili sistemi sunduğundan emin olmalısınız. Excalibur G780’in güçlü fanı ve akıllı turbo soğutma sistemi ile oyun ve bilgisayar performansınızı yüksek düzeyde tutabilirsiniz

Excalibur G780 Teknik Özellikleri:

  • İşlemci: 10. Kuşak Intel Core i5, i7 / 4 – 6 çekirdek
  • Grafik: NVDIA GeForce RTX – GTX
  • Ekran: 16.6” FHD IPS, 144 Hz, 3 ms, 300 Nit, 178 derece geniş açı
  • Klavye: 3 farklı bölgeye ayrılmış RGB Klavye
  • Bellek: MAX 2933 MHz
  • Kamera: 1 MP HD, 720P kamera
  • Ölçü: 385 x 261 x 25,95 mm
  • Yük: 2.5 kg
  • Hoparlör: Dolby Digital Ses Sistemi / 2x2W Stereo Hoparlör

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın