Call of Duty: Black Ops Cold War birinci fragman geldi

 Call of Duty: Black Ops Cold War birinci fragman geldi
Okunuyor Call of Duty: Black Ops Cold War birinci fragman geldi

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War sürpriz bir biçimde geçtiğimiz hafta duyurulmuş ve oyunla ilgili bilgiler paylaşılmıştı. Artık oyundan birinci fragman geldi. Adeta bir sinema havasında tasarlanan fragmanda oyunun isminde de anlaşılacağı üzere 1980 yıllardaki Soğuk Savaş devrinde geçiyor. Treyach Studios ve Raven Software işbirliği ile geliştirilen oyun yeniden aksiyon öğeleri ve çatışma sahneleri ile dikkat çekecek üzere görünüyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War birinci fragman geldi

Soğuk Savaş periyodunun simgeleri olan Doğu Berlin, Vietnam ve KGB üzere ögeleri barındıran oyunda devrin ABD Lideri Ronald Reagan da yer alıyor. Oyun yalnızca senaryo modu ile değil birebir vakitte Warzone, Zombies ve çok oyunculu modlarına da sahip olacak. Oyun hem PC, hem PlayStation hem de Xbox sürümü ile piyasaya sürülüyor.

13 Kasım’da raflardaki yerini alacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War üç farklı paket olarak satışa sunuluyor: Standart, Cross-Gen ve Ultimate. Bu üç paketin yurtdışı fiyatları ise sırasıyla 60, 70 ve 90 dolar olarak açıklandı.

Oyunun yayımlanan birinci fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın