Aim Geliştirmek Mi İstiyorsunuz ?

 Aim Geliştirmek Mi İstiyorsunuz ?
Okunuyor Aim Geliştirmek Mi İstiyorsunuz ?

Günümüz oyunlarında en fazla oynanan oyunların başında FPS (Birinci şahıs nişancı) ( First Person Shooter) oyunları geliyor. Çevrimiçi ve Çevrimdışı olmak üzere bir çok FPS oyunu mevcut. Bu oyunlarda en önemli şey ise kuşkusuz AİM. Özellikle Çevrimiçi (Online) oyunlarda ufak bir AİM hatası size oyunu kaybettirebilir.

Aim, nişan alma, elinde ki silah ile rakibi hedef alma olarak bilinir.

Düşmanla karşılaşır karşılaşmaz ‘tek yemek‘ ağrınıza gidiyor ve size bunu yapmanız imkansız mı geliyor? AİM üzerine çalışarak sizde bu konuda başarılı hale gelebilirsiniz.

Aim konusunda kendinizi geliştirebileceğiniz birçok teknik bulunuyor. Bugün size oldukça basit bir yoldan bahsedeceğiz. Bu konu üzerine açılmış bir internet sitesi ile kolayca pratik yapıp, kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu siteye sadece 10 saniye içerisinde kayıt açabilirsiniz. Herhangi bir e-mail aktivasyonu bulunmayan sitede kolayca aim testlerine girebilirsiniz . Üstelik birçok farklı fare mekaniği elde edebileceğiniz türleri bulunmakta. Site tamamen ücretsiz, sizlere test sonucunda onlarca farklı grafik ile mevcut durumunuzu ve ilerde ne yapmanız gerektiğini açıklıyor.

Site adresi aiming.pro girin ve kendinizi geliştirin.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın