A Total War Saga: TROY Amazons Ek Paketi Fiyatsız Oldu

 A Total War Saga: TROY Amazons Ek Paketi Fiyatsız Oldu
Okunuyor A Total War Saga: TROY Amazons Ek Paketi Fiyatsız Oldu

Bir yılı aşkın müddettir her hafta oyunculara olağanda fiyatlı olan oyunları fiyatsız bir halde sunan Epic Games Store, son vakitlerde sunduğu oyunların büyüklüğünü de hayli artırdı. Şirket, geçtiğimiz haftalarda GTA V dahil pek çok büyük üretimi oyunculara sundu. Bu üretimlerden birisi de Total War efsanesinin son oyunu A Total War Saga: TROY‘du.

Strateji cinsinin efsane serisi, yeni oyunuyla birlikte Truva savaşını bahis alıyordu. Olağanda 215 TL’lik fiyat etiketine sahip olan oyun, bir ayı aşkın bir müddet evvel oyunculara fiyatsız bir halde sunulmuştu. O denli ki kampanyanın birinci saatinde oyun, 1 milyon kere indirilmişti.

Oyunun birinci ek paketi fiyatsız oldu:

Bugünse A Total War Saga: TROY’u indirip denemiş ve beğenmiş oyuncular için daha da hoş bir haberimiz var. Oyuna gelen birinci ek paket olan A Total War Saga: TROY Amazons ek paketi de oyunun kendisi üzere büsbütün fiyatsız oldu. Oyuna yeni taraflar getiren bu ek paketi edinmek içinse yapmanız gereken şeyler epey kolay.

A Total War Saga: TROY Amazons ek paketini Epic Games Store hesabınıza ekleyebilmek için takip etmeniz gereken 3 adım bulunuyor. Ek pakete sahip olmak için emin olmanız gereken birinci şey, bir Total War Access hesabınızın olması gerektiği. Şayet hesabınız yoksa bu ilişkiye tıklayarak kendinize yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan yahut mevcut hesabınıza girdikten sonra bu irtibata tıklayın ve hesabınızda bulunan eşyaları görüntüleyebileceğiniz sayfaya ulaşın. Bu sayfada en üst kısımda ‘A Total War Saga: TROY – AMAZONS‘ isimli bir başlık göreceksiniz. Bu başlığa tıklayıp ‘Claim Code‘ yazısına basın.

Karşınıza bir yanılgı iletisi çıkacaktır, paniklemeyin. Çünkü şimdi hesabımızı Epic Games’e bağlamadık. Bunun için yanılgı iletisinin altında yer alan ‘Link Epic Games‘ irtibatına ve akabinde Connect’e tıklayın ve hesabı bağlayın. Artık yine üstteki adımları tekrarlayın. Claim Code seçeneğine bastığınız takdirde karşınıza bir kod gelecektir.

Karşınıza gelen kodu kendiniz Epic Games’e de girebilirsiniz. Lakin kodun altında yer alan ‘Epic Games‘ yazısına tıklarsanız yeni bir sekmede kod otomatik olarak Epic Games hesabınızda aktifleştirilecektir. Bu süreçlerin akabinde A Total War Saga: TROY’un birinci ek paketinin sunduğu tüm yenilikleri deneyebilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın