Turkcell’den İnternet Paketinizi Paylaşabileceğiniz Hizmet

 Turkcell’den İnternet Paketinizi Paylaşabileceğiniz Hizmet
Okunuyor Turkcell’den İnternet Paketinizi Paylaşabileceğiniz Hizmet

Türkiye’nin en tanınan operatör şirketlerinden Turkcell, yeni bir platform duyurdu. Turkcell Biz olarak isimlendirilen platform, kullanıcılara çok kıymetli birtakım yenilikler sunuyor. 

Turkcell Biz, en az 2 en fazla 5 bireyden oluşan bir takım kurabilmenizi sağlıyor. Kurduğunuz takımla sınırsız konuşmaya ek olarak internet paketi paylaşımı yapabileceğiniz platform sayesinde, kıymetli bir sorun çözülmüş oluyor. Turkcell, bu platformu kullanıcılardan aldıkları geri bildirimler sonucunda kurduklarını söz ediyor.

Turkcell Biz, yalnızca internet paketinizi paylaşmanızı ve sınırsız konuşmanızı sağlamıyor. Bu platformu kullanarak Turkcell’e kazandırdığınız müşteriler için yüzde 10 indirim (12 ay boyunca), ekstra internet paketi ikramları ve Turkcell’in indirimli mesken interneti paketlerinden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıyeten 25 yaşından küçük olan kullanıcılara aylık 2 GB daha ekstra internet paketi sunuluyor.

Turkcell Biz’in avantajlı yanlarından bir tanesi, bu platformu kullanabilmek için ek ödeme ya da tarife yapmak zorunda kalmamanız. Yani Turkcell’in yeni hizmetinden faydalanabilmek için yalnızca kişisel faturalı müşteri olmanız yetiyor. Bu sayede en çok irtibat halinde olduğunuz bireylerle internet paketinizi paylaşabilmek için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

Turkcell Biz’le ilgili yapılan açıklamalarda, bu özelliğin platformun artan müşteri gereksinimini karşılamak için oluşturulduğuna değinildi. Kullanıcılardan ağır bir geri bildirim aldıklarını tabir eden yetkililer, en çok talep edilen şeyin internet paylaşımı olduğunu vurguluyorlar. Kullanıcıların geri bildirimlerini önemsediklerini tabir eden Turkcell yetkilileri, muhtaçlıkları karşılamak için yeni tahliller üzerinde çalışacaklarını belirtiyorlar.

Turkcell Biz’i kullanabilmek için iki farklı seçeneğiniz var. Bunlardan bir tanesi Dijital Operatör isimli uygulamayı kullanarak, başkası ise Turkcell’in online süreçler menüsü aracılığıyla en fazla 5 kişilik grubunuzu çabucak oluşturabiliyorsunuz. Grubu oluşturduktan çabucak sonra da sınırsız konuşma ve internet paketi paylaşma özelliği etkin hale geliyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın