Sahilde Satış Yaparak Para Kazanmak

 Sahilde Satış Yaparak Para Kazanmak
Okunuyor Sahilde Satış Yaparak Para Kazanmak

Şu aralar o kadar fazla olmasa da sahilde birçok insan olur. Bu insanlara satış yaparak para kazanabilirsiniz. Aslında kolay şekilde para kazanırsınız fakat fiziksel olarak bir yorgunluk yaşayabilirsiniz.

Nasıl Satabilirim?

En çok tercih edilenler su ve çaydır. İnsanlar çoğu zaman bunları yanına almaz ve görünce almak ister. Bu yüzden üzerinize de dikkat çekmeniz gerekebilir. Eğer bir motorunuz varsa arkasına bir sepet takarak gezebilirsiniz. Veya en çok tercih edilenlerden bisikleti kullanabilirsiniz. İçecekleri koyabileceğiniz yerleri yaptıktan sonra yola çıkabilirsiniz. Yiyecek olarak çekirdek ve çikolata gibi şeyler satabilirsiniz. Bunların yanında bir de çöp poşeti vermeyi unutmayın. Çünkü çoğu kişi çöplerini yerlere atıyor. Bu sayede yerleri kirletmelerini engellemiş olursunuz. Ayrıca taşıtınızda yeriniz varsa top gibi çocukların oynayabileceği şeyleri de satabilirsiniz.

Satış yapacağınız aracı ışıkların yardımıyla renklendirebilirsiniz. Üzerinize daha fazla dikkat çekersiniz. Bu sayede daha fazla satış yapar ve daha fazla para kazanırsınız.

Ne Kadar Kazanabilirim?

Satışlarınızdaki ürünlerin, aldığınız fiyattan daha fazla bir fiyata satmanız gerekir. Fakat para kazanmak için çok fazla da arttırmayın. Bu sefer sizden alışveriş yapmazlar. Kendinize 1-2 TL pay bıraksanız yeterdir.

Bir günde en az 100 TL kazanabilirsiniz fakat bu sayıyı büyük ihtimalle geçersiniz. Eğer insanlarla güzelce konuşur ve indirimler yaparsanız çok daha fazla para kazanırsınız.

Bu İş ile Hayat Sürdürülebilir Mi?

Bu işten kesinlikle para kazanılır ve hayatınızı sadece bu işle sürdürebilirsiniz. Bir tek akşamları çıksanız bile para kazanıp geçinebilirsiniz. Geriye kalan zamanda da başka işler yapabilirsiniz. Böylece daha fazla para kazanırsınız. Ama sabah erken saatlerde de satış yaparsanız akşam kazandığınız kadar parayı sabah da kazanabilirsiniz. Öğen saatlerinde satış yapmayın. Hem çoğu insan o zaman olmuyor ve boşuna güneşin altında durmuş olursunuz. Bu yüzden sadece sabah ve akşam gitmeniz yeterlidir.

İşlerinizde temiz davranmaya özen gösterin. Günümüz sorunları yüzünden bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Siz dikkat etmezseniz insanlar da sizden alışveriş yapmaz. İnsanlara alışveriş sonunda kolonya sıkarsanız iyi olur.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın