İstanbul Bilişim yeni site açtı! Tuzağa düşmeyin!

 İstanbul Bilişim yeni site açtı! Tuzağa düşmeyin!
Okunuyor İstanbul Bilişim yeni site açtı! Tuzağa düşmeyin!

Teknoloji mağazaları ile ortası az çok olan herkesin bildiği üzere İstanbul Bilişim, eserlerini piyasanın bir epey altından satıyordu. Lakin müşterilerin şikayetleri gün geçtikçe artmaya başladı ve mağdurlar ortaya çıktı. Satışı yapmış olmasına karşın eseri müşterisine tedarik edemeyen İstanbul Bilişim, bir anda reaksiyonların odağında yer aldı. Bunun üzerine harekete geçen BTK, devayı siteyi engellemekte buldu. Gerekli yaptırımların uygulanması sonrasında bir mühlet sonra gündemden düşen bu hadise, şu an tekrar haberlere husus oluyor. Sebebi ise İstanbul Bilişim‘in öbür bir site açmış olması!

İstanbul Bilişim yeni site açtı! Tuzağa düşmeyin!

Son vakitlerde teknoloji kesiminde fiyatlar bir oldukça arttı ve tüketiciler de uygun fırsatları kıymetlendirmek istiyor. İşte tam da bu kitleye hitap eden İstanbul Bilişim‘in sitesi, çok sayıda müşterisini mağdur ettiği münasebeti ile BTK kararı ile erişime engellenmişti.

Bilindiği üzere daha önceden istanbulbilisim.com üzerinden satışlar yapılıyordu ve demin de tabir etmeye çalıştığımız üzere bu site engellendi. Lakin İstanbul Bilişim, bunun yerine istanbul-bilisim.com olarak yeni bir site daha açtı. Bu sitenin de kısa mühlet içerisinde BTK tarafından engellenmesi bekleniyor fakat yeniden de dikkatli olmanızda yarar var.

Çünkü İstanbul Bilişim, kelam konusu teknolojik eserleri piyasada satılandan 600-700 TL daha aşağısına satıyor. Bu türlü bir durumda uygun fırsatları kollayan tüketicileri gaye kitle olarak seçen bahsi geçen oluşum, birçok kişiyi mağdur etmesi ile ün kazanmış durumda. Şayet siz de bu usul mağduriyetler yaşamak istemiyorsanız, çok dikkatli olmanız ve etrafınızı de bu bahiste uyarmanız gerekiyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın