iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

 iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu
Okunuyor iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde bir sızıntıyla ortaya çıkan iPhone 12 ailesinin kutusunun içerisinde Apple Earpods ve şarj cihazının çıkmayacağını sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar hakkında gelişmelerle sizlerleyiz.

Tanıtımına az bir süre kala bilgileri ortaya çıkan iPhone 12 hakkında sızıntılar gündemden düşmüyor. En son olarak iPhone 12 ekranlarının 120 Hz yenileme hızı sunmayacağı sızıntısı büyük ses getirmişti.

Bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre de iPhone 12 kutusu içerisinde sadece USB-C – Lightning kablosu olacağı ortaya çıktı. Görseli de ortaya çıkan kablonun, normal kablolara göre daha uzun ömürlü olacağı düşünülüyor.

Kutu içeriğinin belli olmasıyla beraber iPhone 12 fiyat tahminleri de haliyle güncellendi. Analistler 5.4 inç ekrana sahip en düşük iPhone 12 modelinin 749 dolar olacağı aktardı. Eğer bu fiyat doğru çıkarsa, iPhone 11 fiyatının sadece 50 dolar fazlasına yeni model geleceği anlamına geliyor. 6.1 inç ekrana sahip olan model ise 799-849 dolar arasında bir ücrete sahip olacak. iPhone 12 Pro modellerinin başlangıç fiyatı ise 999 dolardan başlıyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın