Acun Ilıcalı Netflix konusunda önemli: Cem Yılmaz’a teklif götürdü!

 Acun Ilıcalı Netflix konusunda önemli: Cem Yılmaz’a teklif götürdü!
Okunuyor Acun Ilıcalı Netflix konusunda önemli: Cem Yılmaz’a teklif götürdü!

Türkiye’nin en âlâ televizyoncuların birisi olan Acun Ilıcalı, yeni bir projenin peşinde. Üstelik bu proje birinci vakitler sırf bir sav olarak dillendirilse de, şu anda yüksek sesle konuşuluyor. Hatta ve hatta Netflix‘e önemli bir rakip platform oluşturmak isteyen Ilıcalı’nın bunun için çok değerli isimlere teklif götürdüğü de tabir edilenler ortasında. Bu bilgilerin ünlü televizyoncunun yakın etrafından geldiği ve bu yüzden de savların yüksek ihtimalle yanlışsız olduğu söyleniyor. İşte detaylar!

Acun Ilıcalı Netflix konusunda önemli: Cem Yılmaz’a teklif götürdü!

TV8’de çok başarılı işler yapan ve reytingleri alt üst eden Acun Ilıcalı, gözünü daha farklı bir projeye dikti. Son vakitlerde abone sayısını süratle arttıran Netflix‘i gözüne kestiren Ilıcalı, kelam konusu platforma rakip olabilecek yeni bir platform oluşturmak için kolları sıvadı. savlara nazaran Acunmedya grubunda bunun için hummalı bir çalışma hakim ve çok değerli isimlere teklifler götürülüyor. Çıkan haberlere bakılırsa Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz’a kendi platformuna özel olarak bir sinema yapması için teklifte bulundu. Ayrıyeten bu platform için 3 Adam’a teklif götürüldüğü de konuşulanlar ortasında.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz, sevilen karakteri Erşan Kuneri için dizi çalışmalarına başladığı muştusunu hayranlarına vermişti. Kim bilir? Tahminen de Cem Yılmaz bu projesini Acun Ilıcalı için hayata geçirebilir. Pekala sizce ünlü televizyoncu Netflix karşısında başarılı olabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın